Çamkent ailesi yine birlikteliğini gösterdi

Çamkent ailesi yine birlikteliğini gösterdi.

Özel Çamkent Anadolu Lisesinin geleneksel hale gelen 2019-2020 Eğitim ve Öğretim yılı başı Okul-veli-öğretmen “Tanışma ve Kaynaşma ” kahvaltısı 14/09/2019 Cumartesi günü Koru Otelde geniş bir katılımla gerçekleştirdi.

Kahvaltı sonrası velilere yönelik hazırlanan Okul tanıtımı ve bilgilendirme sunumu Okul Müdürü Ahmet Beykoz tarafından yapıldı. Sunumda okul öğretmenleri ve okula has tasarlanan eğitim sistemi hakkında bilgi verildi. Ayrıca öğrencilerin sosyalleşmeleri, vizyon ve ufuk sahibi olabilmelerine katkı sağlayacak ve bu öğretim yılında gerçekleşecek etkinlikler hakkında bilgiler verildi.

Okul Kurucusu Ebru Akın “Okulumuzda en çok ciddiyetle eğinilen konular eğitim ve disiplindir. Birbirinden asla ayrılamazlar. Öğrencilerimizin gelecekteki başarıları buna bağlıdır. Bize teslim edilen her çocuğumuzu kutsal bir emanet olarak görüyor ve onların en iyi eğitimi almaları için canla başla çalışıyoruz.” dedi.

Özel Çamkent Anadolu Lisesi 2019-2020 Eğitim ve Öğretim yılına yeni bir yapılanmayla girdi. Bu anlamda okuldaki eğitim sisteminin daha profesyonel olması adına Eğitim Koordinatörlüğü birimini hayata geçirdi. Bu konudaki çalışmaları ve projeleri yönetecek olan Deneyimli idareci ve öğretmen olan Selami KURTOĞLU çalışmalarına başladı.