ÇAMKENT FARKINI AVRUPADA DA GÖSTERDİ

ÇAMKENT FARKINI AVRUPADA DA GÖSTERDİ

ÇAMKENT FARKINI AVRUPADA DA GÖSTERDİ

 

Bolu Özel Çamkent Anadolu Lisesi "Her Müze Bir Dünya" projesi kapsamında sömestr tatilinde 25 Ocak-01 Şubat 2019 tarihleri arasında öğretmen, öğrenci ve velilerin katılımıyla 8 günlük yurtdışı gezisine imzasını attı.

Gezi kapsamı içerisinde Benelüx ülkeleri (Belçika, Lüksemburg, Hollanda ve Almanya) ve Fransa gezildi. Özellikle başkentler ve tarihi, turistik değeri olan bu ülkelerdeki 13 ayrı şehir ziyaret edilerek dünyaca ünlü müzeler ( Paris-Louvre müzesi, Van Gogh Müzesi, Paris Askeri Müzesi, Madame Tussauds Müzesi) gezi grubu tarafından ziyaret edildi. Öğrenciler Paris Disneyland (Eğlence Parkı)'a giderek orada unutulmaz bir gün yaşadılar. Gezide gidilen ve ziyeret edilen her yer ile ilgili bilgiler profesyonel bir rehber tarafından misafirlere anlatıldı. Amsterdam'da Amstel nehrinde ve Paris'te yer alan Sein nehrinde yapılan tekne gezisi unutulmayacak anılar arasında yerini aldı.

İYİ BİR DENEYİM OLDU

Avrupa gezisini değerlendiren Okul Kurucusu  Ebru Akın, '' Bu tarz öğrenci gezilerinde özellikle yurtdışında , deneyim ve tecrübeleri açısından geziye çok şey  katan ve çok değer verdiğimiz okul müdürümüz Ahmet Beykoz'a , gezinin gerçekleşmesinde büyük katkısı olan ''CVS travel'' seyahat acentesi sahibi sayın Efe Çavuşoğlu'na teşekkürlerimi iletiyorum.'' dedi.